Online Eğitim

Eğitim portalımız ile Online Eğitim hizmeti verebilir, dersleri, kursları ücretli satabilirsiniz. Kurs bitimi kullanıcılarınıza sertifika verebilir, hem onlara hem de kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

online-egitim
Özellikleri:

1. Öğrenmesi ve kullanımı basit bir platformdur. Yazılımı kolaydır ve kullanırken herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymazsınız. Birçok seviyede kullanıcı için uygun bir kontrol paneli vardır.

2. Web sitenize liste mantığında haberler, duyurular, etkinlikler veya bir blog eklemek çok kolaydır.

3. SEO amaçlı optimizasyon kapsamında, Google arama kriterleri ile uyumludur.

4. Web sitenizi sadece kendi bilgisayarınız değil, tarayıcı üzerinden herhangi bir bilgisayardan kullanıcı adı ve şifreniz ile erişerek güncelleyebilirsiniz. Ekibiniz, farklı kullanıcı seviyeleri ile farklı bilgisayarlardan bağlanarak sitenizi güncelleyebilir ve üzerinde çalışabilir.

5.Bütün kontrol sizdedir. Sizden habersiz güncelleme yapılamaz, reklam verilemez ya da tamamıyla ortadan kaldırılamaz.

6. Eklentiler kolayca sitenize eklenebilir. Video oynatıcı, harita, takvim, fotoğraf galerisi ya da benzeri yüzlerce özellik ekleyebilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

Portalımız, yukarıda belirttiğimiz özellikler gibi birçok özellik ve avantaja sahiptir. Pratik kurulumu sayesinde, web sitesi tasarım sürecine hız katar ve sürekli güncellenen yapısı sayesinde siteniz uzun süre güncel kalır.

Sadece € 200